Z trzema medalami z Mistrzostw Okręgu

W dniach 25-28.02 w ciechocińskiej hali OSiR odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego OZB Młodzików i Młodziczek w Boksie. Nasz klub reprezentowało trzech zawodników. Wszyscy wrócili z zawodów z medalami, dwoma złotymi i jednym srebrnym.

Drugie miejsce w wadze do 64 kg zdobyła Kinga Bronżkiewicz. Z kolei pierwsze miejsca zajęli Aleksandra Lipowska (kat. do 70 kg) oraz Wojtek Zbylut (limit do 63 kg). Ten ostatni w Ciechocinku stoczył także dwie walki sparingowe.

Krążki, które nasi podopieczni zdobyli w miniony weekend, powiększyły medalowe konto klubu do 28 zdobytych do tej pory w Mistrzostwach Okręgu Kujawsko-Pomorskiego. Całej trójce gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne udane starty.

W rozwinięciu prezentujemy krótką relację z zawodów.