Jakub pokazał charakter

W niedzielę w Grudziądzu zakończyły się VII Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła Szydły. Na zawodach nasz klub reprezentował Jakub Haliniak. Był to dla niego nie tylko pierwszy start na krajowym czempionacie, ale zarazem debiut między linami ringu.

Jakub przegrał swoją walkę, ale pokazał charakter, który tak ważny jest podczas pięściarskiej rywalizacji. Pojedynek z reprezentantem Wisły Tczew był wyrównany i raczej trudny do punktowania. Ostatecznie to ręka rywala Haliniaka powędrowała w górę, ale jak na debiut Jakub pokazał się naprawdę z dobrej strony. Warto zaznaczyć, iż zawodnik Wisły ostatecznie zdobył brązowy medal i myślę, że nie przesadzimy pisząc, że III miejsce było w zasięgu naszego młodego pięściarza.

Trener Zbylut podkreśla, że z optymizmem patrzy w przyszłość jeśli chodzi o kolejne potyczki Jakuba. Jeśli będzie trenował z takim zaangażowaniem jak do tej pory, a w ringu dawał z siebie przynajmniej tyle, co w miniony weekend, w kolejnych pojedynkach może być tylko lepiej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s