Mamy dwa medale Pucharu Polski

W Grudziądzu zakończył się tegoroczny Puchar Polski Kadetek, który rozegrano w ramach XXV Turnieju Miast Kopernikańskich. Mimo wcześniejszych informacji nasz klub wystawił nie trzy, a dwie zawodniczki. Obie z zawodów mogą wracać z podniesioną głową, bowiem przywiozły z nich dwa medale.

Brązowy medal w kategorii do 63 kg wywalczyła Sandra Wołoch, dla której jest to największy sukces w dotychczasowej karierze. Warto dodać, iż jest to dla niej pierwszy sezon startowy. Z kolei w wadze do 60 kg drugie miejsce zajęła Sylwia Grygiel. Dla niej srebrny krążek Pucharu Polski to również spory sukces. Przypomnijmy, iż w tym roku na ringu w Ząbkowicach Śląskich Sylwia zajęła także trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Kadetek.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z turnieju. Przy okazji chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom, których listę znajdziecie po prawej, oraz Urzędowi Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej za wsparcie naszego klubu, bez którego regularne treningi oraz wyjazdy na zawody nie byłyby możliwe. Dziękujemy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s