Kolejny sponsor BOXEO

Niezmiernie miło nam poinformować, iż udało nam się pozyskać kolejnego sponsora. Tym razem chęć wsparcia naszego klubu wyraził Optik Center Ekspres III z Bydgoszczy, który w branży optycznej działa od kilku lat. Oprócz miasta nad Brdą salony optyczne tej firmy można znaleźć także w Szczecinie i Świnoujściu.

Firma Optik Center Ekspres III zajmuje się wykonaniem i sprzedażą okularów korekcyjnych, pomiarem wielkości wad wzroku, sprzedażą korekcyjnych i kolorowych soczewek kontaktowych oraz środkami pielęgnacyjnymi do tych soczewek, wykonaniem i sprzedażą okularów przeciwsłonecznych, fotochromowych, progresywnych, dwuogniskowych, do pracy biurowej, do prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz na indywidualne zamówienia klienta.

W Bydgoszczy salon Optik Center Ekspres III znajduje się na ul. Toruńskiej 101 w centrum handlowym Tesco Extra. Od poniedziałku do soboty optyk czynny jest od godz. 9:00 do 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00. Do salonu zapraszamy wszystkie osoby, które cenią sobie fachową obsługę, wysoką jakość oraz przystępne ceny.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s