Treningi idą pełną parą

DIGITAL CAMERA Na stronie przez dłuższy czas nie pojawiały się żadne wiadomości, ale nie oznacza to że w klubie nic się nie dzieje. Jest wręcz przeciwne. Na treningi przychodzi regularnie kilkanaście osób, z których spora część ma szansę w przyszłym roku zadebiutować na bokserskim ringu.

Na zajęciach brakuje dziewcząt, które dla klubu zdobyły kilkanaście medali na najważniejszych imprezach w kraju. Nasza etatowa trójka postanowiła skupić się na innych, poza bokserskich zajęciach, przynajmniej tymczasowo. W ich miejsce na treningach, które prowadzi Rafał Zbylut, pojawiła się grupa dziewcząt i chłopców którzy najwyraźniej złapali pięściarskiego bakcyla. Kilkoro z nich najprawdopodobniej na początku 2015 roku stoczy swoje pierwsze walki.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby do nich dołączyć zapraszamy na bezpłatne zajęcia. A póki co zachęcamy do odwiedzin naszej GALERII, gdzie można obejrzeć zdjęcia z ostatnich treningów.

Osoby nieco bardziej spostrzegawcze zauważyły zapewne, iż na stronie pojawił się baner, na którym można zobaczyć nowy herb klubu. Planujemy wykorzystać go nie tylko w naszym serwisie internetowym, ale także w materiałach promocyjnych, na koszulkach, dresach itp. Chcielibyśmy, aby nowy herb na dobre kojarzony był z boksem rodem z Dąbrowy Chełmińskiej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s