Stypendia dla Basi i Grażyny

fot. Witold Broda/freepress.pl W środę 13 marca w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste wręczenie ufundowanych przez samorząd województwa stypendiów sportowych. Wsparcie przyznaliśmy zawodnikom reprezentującym kluby sportowe z Kujawsko-Pomorskiego osiągającym wysokie wyniki w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.

Otrzymali je zawodnicy, którzy w ubiegłym roku zdobyli medale lub reprezentowali Polskę na mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy albo zdobyli medal mistrzostw Polski lub podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wśród nich są też niepełnosprawni zawodnicy.

Stypendia w wysokości do 350 złotych miesięcznie zostały przyznane na okres dziesięciu miesięcy. Otrzyma je 150 zawodników, którzy w 2013 roku będą reprezentowali województwo w kategoriach junior młodszy, junior i młodzieżowiec. Wśród stypendystów są zawodniczki GKS BOXEO Dąbrowa Chełmińska Barbara Niedziela i Grażyna Grygiel.

W imieniu Zarządu klubu oraz kadry trenerskiej gratulujemy dziewczętom wsparcia jakiego otrzymały. Mamy nadzieję, iż stypendium okaże się bodźcem, który zmobilizuje je do jeszcze cięższej pracy, która w efekcie doprowadzi je do kolejnych medali na najważniejszych imprezach pięściarskich w kraju i w Europie.

źródło. kujawsko-pomorskie.pl
Fot. Witold Broda/freepress.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s