Obóz przed Mistrzostwami Europy

W najbliższą sobotę w Cetniewie rozpocznie się bokserskie zgrupowanie kadry narodowej kadetek i juniorek. Obóz wyłonić ma skład reprezentacji Polski na zbliżające się pięściarskie Mistrzostwa Europy w kategorii kadetek i juniorek, które rozpoczną się 4 listopada także w Cetniewie.

Powołanie na zgrupowanie otrzymały trzy zawodniczki Ludowego Klubu Sportowego, Basia Niedziela, Grażyna Grygiel oraz Ala Niedziela. Ta ostatnia o miejsce startowe rywalizować będzie z aktualną Mistrzynią Polski, Moniką Kobylarz, którą pokonała podczas tegorocznych Międzynarodowych Mistrzostw Śląska. Basia i Grażyna z kolei będą musiały potwierdzić ponownie, że są najlepsze w Polsce w swoich kategoriach wagowych.

By móc wystartować na europejskim czempionacie nasze pięściarki będą musiały udowodnić trenerowi kadry, Markowi Wegierskiemu, że są w wysokiej formie i ostatnie dobre występy nie były przypadkowe. Jeśli dziewczyny będą pracować z takim zaangażowaniem jak do tej pory, kto wie może wszystkie zaprezentują się na mistrzostwach Starego Kontynentu? Wierzymy, że każda z nich posiada potencjał, by tego dokonać.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s