Tydzień do mistrzostw

Za niespełna tydzień rozpoczną się Mistrzostwa Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w Boksie. Pierwsze walki odbędą się w piątek 24 lutego, finały zaplanowano na niedzielę. Na zawodach pojawi się wielu interesujących gości, a wszyscy Ci którzy z różnych przyczyn nie stawią się w Dąbrowie Chełmińskiej, będą mogli śledzić zmagania młodych pięściarzy podczas internetowej relacji na żywo.

Do tej pory na turniej zgłosiło się 120 zawodników z 15 klubów. Ilość ta może się jeszcze zwiększyć. Pierwszy pojedynek odbędzie się w najbliższy piątek. Dzień później odbędą się walki półfinałowe, a w niedzielę finały. Wszystkie potyczki odbędą się w hali Zespołu Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej przy ulicy Sportowej. Wstęp na imprezę przez wszystkie dni jest darmowy.

Na mistrzostwa zaproszonych zostało wiele osób związanych z szermierką na pięści. Wśród nich byli pięściarze z regionu, członkowie Kujawsko-Pomorskiego Klubu Seniora Boksu, a także Aleksy Kuziemski, ostatni polski medalista amatorskich mistrzostw świata w boksie oraz dwukrotny pretendent do pasa zawodowego mistrza świata wagi półciężkiej.

Ci wszyscy, którzy nie będą mogli stawić się na zawodach osobiście, będą mogli śledzić poczynania młodych bokserów podczas internetowej relacji, która „na żywo” dostępna będzie na stronie ImprezyLive.pl. Transmitowane będą półfinały od godz. 11 oraz finały także od godz. 11.

Wszystkich kibiców boksu oraz mieszkańców Dąbrowy Chełmińskiej i okolic serdecznie zapraszamy do hali przy ulicy Sportowej. Emocji na pewno nie zabraknie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s