Dąbrowa Chełmińska organizatorem Mistrzostw KPOZB w boksie

LKS Dąbrowa Chełmińska wraz KPOZB będzie organizatorem Mistrzostw Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w boksie, które odbędą się w dniach 24-26 luty 2012 roku w hali Zespołu Szkół przy ulicy Sportowej. Wstęp na trzydniowe zmagania młodych adeptów szermierki na pięści będzie darmowy. Wśród zgłoszonych zawodników nie zabraknie oczywiście reprezentantów sekcji boksu Ludowego Klubu Sportowego.

W piątek 24 lutego rozpoczną się XII Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego OZB Juniorów i Kadetów w Boksie oraz II Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego OZB Juniorek i Kadetek w Boksie. Zwycięzca w swoim limicie wagowym w kategorii junior awansuje automatycznie do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów. Natomiast mistrz i v-ce mistrz w kategorii kadet zakwalifikuje się do eliminacji strefowych do XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Kadetów).

Kluby zainteresowane startem w imprezie proszone są o kontakt z Grzegorzem Gerką (tel. 796 566 375, e-mail: lksboks(at)wp.pl) lub Rafałem Zbylutem (tel. 607 703 398, e-mail: rafalzbylut(at)wp.pl). Obaj udzielą wszelkich informacji związanych z udziałem w mistrzostwach.

Zawody będą pierwszą w historii Dąbrowy Chełmińskiej imprezą bokserską tej rangi. Wszystkich kibiców zapraszamy więc do hali przy ulicy Sportowej 1, by mogli uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu. Tym bardziej, że będzie można dopingować miejscowe zawodniczki. W ub. roku podczas Mistrzostw KPOZB reprezentantki LKS wypadły bardzo dobrze zdobywając w Bydgoszczy dwa pierwsze, jedno drugie oraz jedno trzecie miejsce. Tak dobry rezultat dał im w klasyfikacji klubowej kadetek pierwszą lokatę. Nic nie stoi na przeszkodzie by wynik powtórzyć w tym roku. Doping miejscowej publiczności na pewno dodałby skrzydeł naszym pięściarkom, dlatego też na lutowe zawody zapraszamy wszystkich mieszkańców Dąbrowy Chełmińskiej i okolic.

Program zawodów:

24.02.12 (piątek)
– godz. 9-11 przyjazd ekip (Zespół Szkół przy ul. Sportowej)
– godz. 11-13 waga i badania lekarskie
– godz. 14 konferencja techniczna i losowanie
– godz. 16 walki ćwierćfinałowe

25.02.12 (sobota)
– godz. 7:30 – 8:30 waga i badania lekarskie
– godz. 11:30 walki półfinałowe I seria
– godz. 16 uroczyste otwarcie mistrzostw
– godz. 16:30 walki półfinałowe II seria

26.02.12 (niedziela)
– godz. 7-8 waga i badania lekarskie
– godz. 11 walki finałowe

Reklamy

2 myśli w temacie “Dąbrowa Chełmińska organizatorem Mistrzostw KPOZB w boksie

 1. Paweł Włodarczyk 25 lutego 2012 / 11:33

  Witam.

  Czy jest gdzieś transmisja live w internecie?
  Jeżeli jest to jak oglądać?

  Pozdrawiam

  Paweł

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s